MAMM&FRUKT E-VINOTEEGI KASUTUSTINGIMUSED

Pood.mammfrukt.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Mamm&Frukt OÜ (registrikood 12920177), asukohaga Käbi 13, Pärnu. Veebipood tegeleb mitmesuguste kaupade, peamiselt marja- ja puuviljaveinide müügiga Eestis.
Veebipood ja klient, kes vormistab pood.mammfrukt.ee keskkonnas tellimuse (edaspidi nimetatud Ostja, koos Lepingupooled), sõlmivad käesoleva Veebipoe kasutuslepingu (edaspidi nimetatud Kasutusleping).
Kasutuslepingus toodud tingimustega tutvumine on Ostjale kohustuslik. Ostu sooritades nõustub Ostja Veebipoe kasutustingimustega.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde eurodes. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub Ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse Ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
Veebipoel on õigus igal ajal muuta toodete hindu ja Veebipoe kasutustingimusi, ilma Ostjaid sellest teavitamata.
Veebipood müüb kaupu vähemalt 18-aastastele eraisikutele ning juriidilistele isikutele. Veebipoest ostu sooritades kinnitab Ostja, et on vähemalt 18 aastat vana. Ostja vanust kontrollitakse kauba üleandmisel.
Kuvatud tootepildid on illustratiivsed ning võivad erineda tegelikest toodetest.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest Ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse Eesti riigi piires. Kauba saatmiskulud kannab Ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Saadetised jõuavad üldjuhul Ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Tellitud kaup toimetatakse kohale SmartPOSTi vahendusel Ostja poolt määratud pakiautomaati. Kauba kohalejõudmise kohta saabub Ostja telefonile SMS-teade koos paki väljastuskoodiga. Kui Ostja ei lähe pakile SmartPOSTi määratud ajavahemiku jooksul järele, siis kannab Ostja kõik paki tagastamisega või pikemaajalise hoiustamisega seotud ning muud tekkida võivad kulud.
SmartPOSTi pakiautomaadist kauba kättesaamiseks on vaja sisestada oma vanuse tõestamiseks ID-kaart.
Ostjal on võimalik kaubale ka ise järele tulla aadressile Käbi 13, Pärnu. See tuleb Veebipoega eelnevalt kokku leppida telefoni 5183158 või e-posti veinid@mammfrukt.ee teel. Kaubale ise järele tulemine on Ostja jaoks tausta.

Taganemisõigus

Vastavalt Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidele ei laiene tarbija lepingust taganemise ja kauba tagastamise õigus alkohoolsetele jookidele.
Kui saadetis on puudulik (defektne, vale kaup jms),  tuleb OÜ Mamm&Frukti sellest teavitada koheselt kauba kättesaamisel e-posti veinid@mammfrukt.ee või telefoni +3725183158 teel. Puuduliku kauba väljavahetamise või tagastamise kulud kannab Mamm&Frukt OÜ.
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist Ostjale.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba Ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Veebipood saadab Ostjale uudiskirju ning pakkumisi Ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui Ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui Ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile veinid@mammfrukt.ee või helistada telefonil: 5183158. Kõik erimeelsused püütakse lahendada osapoolte kokkuleppe teel. Kokkuleppe mittesaavutamise korral lahendatakse vaidlus kohtus vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.