fbpx

Kingituseks Eesti veini?!

JÕULUKINGID ÄRIKLINDILE

Teame omast käest, et kingituste valimine ei ole mitte lihtne ülesanne. Kingitus peaks ju olema meeldejääv ja tähendusrikas ja mis kõik veel. Samas tagasiside, mida oma klientidelt oleme saanud ja mõeldes kõikidele nendele kingitustele, mis meile on tehtud, siis tunneme, et mitte üks asi ei tee kontoritäit inimesi rõõmsamaks kui saabuvad maitsvad korvikesed. On siis seal seel kommi ja küpsiseid või hoopis kvaliteetne valik soolaseid snäkke. Ja oleme ausad, üks või mitu head pudelit veini/napsi panevad kontori- või jõulupeod elama 😉

Sel aastal on meil pakkuda tailor-made lahendused ehk juba tuntud ja tunnustatud veine ja napse saadavad täiesti uudsed ja omanäolised kaaslased. Ehk midagi sellist, mida juba poeriiulilt ei leia. Keegi ei tahaks ju kingiks saada midagi, mis järgmisel päeval on Maximas kollase hinnasildiga. Kõik meie komplektid on tuletatud just personaalsusest ja unikaalsusest.

Küsi kindlasti ka oma personaalse kujundusega tooteid.
Helista või kirjuta: 5183158, veinid@mammfrukt.ee

Mamm&Frukt-Euronics-ärikliendikingitused-jõulukingitus-hõõgveiNID

KINGIVALIKUGA TUTVU SIIN ⇩ ⇩ ⇩

Mamm&Frukt-pärnu-veinimaja-kinkekomplekt-jõulukingitus-ärikliendile-ingverinaps-ananassi-fusion-kokteil-a

JÕULUKOKTEIL FUSION – 35.-

Nr1 Destillaat Ingveriga ehk Eesti moodi “grappa” 0,35l, 40% vol, destilleeritud Mamm&Frukt marjaveinidest. Napsust võib mõelda ka kui vanast heast puskarit, millel näpuotsaga ingverit lisaks. Mõnusalt särtsakas, aga päris nutma ei aja.
– Eesti Parim Jook 2020 – Sommeljeede Assotsiatsiooni konkurss,
– Eesti Käsitöönapsude konkurss 2020 –  3.koht destillaatide kategoorias

NR0 Ananassi-Ebaküdoonia Fusion
Fusion ehk joogipõhi on nii alkoholivabade kui kangemate jookide valmistamiseks. Sisaldab ananassi- ja ebaküdooniamahla ning maitseks parasjagu mett ja ingverit – täiesti säilitusainete vaba, täiesti unikaalne. Valmistame ainult tellimuste peale. Kuskilt poeriiulilt seda juba ei leia.

Mamm&Frukt-pärnu-veinimaja-kinkekomplekt-jõulukingitus-ärikliendile-ingveri-astelpajuvein-mustade-makroonidega-piparkroonidega-kinkekotis-ruut

INGVER & PIPARKROONID – 21.-

Ingveri-astelpaju vein 0,5l
Ingverivein astelpajuga on täiesti omanäolise kooslusega kuiv vein. Vürtsikas ingver pehmeneb hapuka astelpaju embuses. Sügavat kuldkollast tooni saadab särtsakas aromaatsus.
– Eesti Toiduliidu tunnustus 2019 a

Mustad Piparkroonid ehk makroonikujulised piparkoogid
Piparkookide uudne meistriklass – valminud Mamm&Frukti eritellimusel, kuskilt poeriiulilt neid ei leia. Imemaitsvad ja – ilusad. Puhas käsitöö. Komplektis on 3 musta ning aktsendiks 1 kollane piparkroon.

Mamm&Frukt-pärnu-veinimaja-kinkekomplekt-jõulukingitus-ärikliendile-vaarikavein-ingverivein-pohlavein-kinkekotis-ruut
Mamm&Frukt-pärnu-veinimaja-kinkekomplekt-jõulukingitus-ärikliendile-vaarikavein-roosad-makroonid-piparkroonid-kinkekotis-ruut

VAARIKAS JA ROOSAD PIPARKROONID – 21.-

Vaarikas 0,5 l, poolkuiv roosa vein
Ühtlane hele vaarika punane, kerge viskoossusega poolkuiv vein. Aroomilt tugev naturaalne vaarikas, millele sekundeerib õrn metsaalune sammal ja kergelt ürdine nüanss. Maitselt poolkuiv, vaarika marjasust saadab värskendav hape ja must pipar, mida toetab pehme tanniinisus.
– Eesti Parima Joogi konkurss 2020 a – HÕBEMÄRGIS magusamate veinide kategoorias

Roosad Piparkroonid ehk makroonikujulised piparkoogid
Piparkookide uudne meistriklass – valminud Mamm&Frukti eritellimusel, kuskilt poeriiulilt neid ei leia. Imemaitsvad ja – ilusad. Puhas käsitöö. Komplektis on 4 piparkrooni.

Mamm&Frukt-pärnu-veinimaja-krõbevahvel-jõulukingitus-kinkekomplekt-käsitöö-vaarikavein-kingitus

VAARIKAS JA KRÕBEVAHVEL

Vaarikas 0,5 l, poolkuiv roosa vein
Ühtlane hele vaarika punane, kerge viskoossusega poolkuiv vein. Aroomilt tugev naturaalne vaarikas, millele sekundeerib õrn metsaalune sammal ja kergelt ürdine nüanss. Maitselt poolkuiv, vaarika marjasust saadab värskendav hape ja must pipar, mida toetab pehme tanniinisus.
– Eesti Parima Joogi konkurss 2020 a – HÕBEMÄRGIS magusamate veinide kategoorias

Suupistevahvlite assortii
krõbedad suupistevahvlid šokolaadiglasuuri ja röstitud maapähklitega ning valge šokolaadiglasuuri ja külmkuivatatud vaarikatega. Karbis 30+ suupistevahvlit.

Päringud ja tellimused: krobevahvel@gmail.com