fbpx

Mida teha tüdrukuteõhtul Pärnus?

PIKNIK VEINIAIAS

Tüdrukuteõhtu ja -päev on alati täis seiklusi ning erinevaid tegevusi. Mida aeg edasi, seda vähemaks jääb pruudi “kiusamist” erinevate müügitegevuste jms. Hinnatakse rohkem mõnusat kvaliteetset ajaveetmist sõbrannade seltsis hea söögi ja joogiga.

Siit üks tore näide, kuidas korraldada üks tore ja meeldejääv päev suvepealinnas. Alustame sellest, et 24h sisse maailma kõiki tegevusi ei mahuta, seega piirdume kahe-kolme, aga see-eest kvaliteetse mõttega:
Päeva on alati tore alustades mõnusate spaaprotseduuridega. Õnneks on Pärnus spaavalik rikkalik. Peale lõõgastust on paras aeg sammud seada ilutuppa ja fotograafi juurde. Nüüdseks on kellaaeg juba kindlasti sobilik esimesteks pokaalikesteks. Selleks kutsume Teid meie suvisesse veinituppa ja -aeda, kus serveerime mõnusaid mulle kerge promilliga ja ilma.

Veinituppa ja -aeda mahub kuni 15 sõbrantsi. Pakume maitsmiseks 3-8 erinevat veini ja kokteili. Kõrvale serveerime valiku juustudest ja kergetest snäkkidest. Räägime pisut veinijuttu, samas jääb piisavalt aega ka oma privaatseteks tegevusteks ja mängudeks. Külla võib tulla 1-2h kestvale degustatsioonile või broneerida tuba terveks õhtuks. Andke oma tulekust teada võimalikult varakult 😉 

Osalustasu külastaja kohta on keskmiselt 15€, kõik oleneb Teie soovidest 🙂
Rohkem infot veinitoa ja -aia kohta siin: mammfrukt.ee/veinituba/
Helista või kirjuta ja küsi lisa: 5183158, veinid@mammfrukt.ee

Tüdrukuteõhtu Pärnus-Mamm&Frukt-veinitoas-eesti-veini-degustatsioon Mamm&Frukt veinikokteilid_vaarikaspritzer ja gingerspritzer