fbpx

SÕBRAPÄEVA ÕHTUSÖÖK

”Oot, ma söön kiirelt ära ja siis tulen”. Olete seda lauset varem kuulnud? Kindlasti korduvalt. Me ise siin Mamm&Fruktis oleme väga seda meelt, et söök, selle valmistamine ja ka koos söömine on tegevus, mida praktiseerida pereringis või koos sõpradega ja võimalikult sageli. Toit on kohe maitsvam, kui Sul on kallid inimesed ümberringi, kellega seda koos jagada.

Usume, et meil on itaallastelt palju õppida. Alustuseks, kui suurepärast veini nad teevad ning teiseks, mis veelgi olulisem, nende kultuuri lahutamatu osa ongi koos söömine mõnusa veini saatel. Enda jaoks oleme seda õpitut pisut kohendanud – selle asemel, et üks inimene kööki saata, valmistame õhtusöögi kõik koos. Kes teeb eelroa, kes magustoidu, kes alustab juba päev varem puljongi keetmist või liha marineerimist. Vastavalt oskustele. Peaasi, et fun oleks. No ja kõhu võiks ka ikka täis saada, vein hakkab muidu liiga hästi pähe.

Ja nagu igale korralikule kodukokkamisele kohane, avatakse meeldivaks saateks ka veinipudel. Sellega seoses oleme teinud teise kohanduse – mõnikord valime ka itaallasse, aga enamasti eelistame kohalikku marjaveini.

Meie poolt üleskutse saabuvaks sõbrapäevaks – kutsu sõbrad külla või iseennast sõprade juurde (tavaliselt kogunetakse ju sinna, kus kõige suurem köök) ja valmistage koos mõnus õhtusöök. Nami-Nami on retsepte täis ja meie e-poest leiad toidu saateks ka ideaalse sõbrapaki 3 erinevast veinist: kerge mull alustuseks, kuiv valge eelroa juurde ja mahlane punane pearoa saatjaks.

Head isu!

eesti-vein-õhtusöök-sõpradega-kooskokkamine-sõbrapäev-mamm&frukt-pärnu veinimaja Oliver-karusmarja-vahuvein-mereanni salatid-munaga-eesti-veini-ja-toidu-sobitamine
Sale!eesti-vein-vahuvein-mamm&frukt-pärnu-veinimaja- rabarberi-vahuvein-buble-3-pakk
Mamm&Frukt bublé x 3
36.00 Lisa korvi
Sale!Eesti-vein-valgeranna-veinitall-mamm&frukt-pärnu-veinimaja-3-käiguline-õhtusöök
3-käiguline õhtusöök
34.00 Lisa korvi

Kas teadsid, et sõbralistiga liitunud veinisõbrad saavad igalt täishinnaga tootelt -10%?

Sõpruse märgiks jäta meile oma e-posti aadress ja vasta kontrollküsimusele, et me teaksime, et Sa pole robot.

[contact-form-7 id=”7680″]