fbpx

Pilet + kiirtest: Laupäeva õhtu live: Belka 28.08

13.00

Pilet kontserdile ja COVID-19 antigeeni kiirtest.
Test sooritatakse vahetult enne sisenemist välisuksel.
Ebasobiva testi tulemuse korral tagastame pileti hinna 10€.
Testi maksumus 3 €.
Rohkem infot: facebook.com/events/273367917555561

Laost otsas


 • Kirjeldus

  Kirjeldus

  28.08 kell 19.00.
  Valgeranna Veinitall, Ringi 13a, Audru osavald, Pärnu.
  Pileti saab kätte koha peal nime alusel alates 17.00.

  “Ma teen erinevaid lugusid, kuna mulle ei meeldi ühte auku lugusid teha. Mulle ei meeldi selliseid bände ka kuulata. Kuulad kolm–neli lugu ära ja kõik kordub, midagi ei muutu.
  Mulle meeldib, kui üks lugu on üht-, teine teistmoodi, emotsioonid peavad vahelduma. Pole tähtis, mis stiilis muusikat teed, vaid see, mida ütled.”
  – Belka
  Valgeranna Veinitall toob aegajalt lavale muusikuid ja artiste, keda lihtsalt jääd kuulama. Laupäeva õhtu live avanumbriks on kohalik Pärnumaa poiss Ivo “Belka” Orav, kelle muusikukarjäär on kirjum kui arvata oskad. Ta on kaasa löönud bändides nagu Vennaskond, The Tuberkuloited ning ühisloomingut teinud TommyBoy ja Noismakaziga. Praegu viljeleb punkrokki koosseisus Kolm Põrsakest & Metssiga ning folkrokki ansabmlis August Urr. Tarvo Valmile sekundeerib ta projektis Jutud Muusikas. Aga kõige pikemalt on Belka vedanud ansamblit the BELKA, mis tänavu annab välja kogumikplaadi. (Allikas: Pärnu Postimees)
  Sama kirju on ka veinitalli minevik, mis sai alguse üldsegi mõisaaegse hobusemaneežina. Peagi võetakse hoone osaliselt kasutusele Mamm&Frukt veinimaja tootmisruumi ja külastuskeskusena. Praegu aga saame nautide rustikaalselt atmosfääri, kus uus kohtub vanaga.
  Avatud on baar ning süüa saab ka 😉

You May Also Like

Mamm&Frukt festivali pokaalid
Festipokaalid 6 tk
24.00 Loe edasi