fbpx

Meelelahutuslik maitserännak otse Pärnu rannas

Mamm&Frukt veinituba ja -aed on avatud kevad-suvisel ajal Villa Oliveris. Degustatsioonile koos veinimaja esindajaga on oodatud nii ettebroneeritud privaatsed seltskonnad kui ka ekspromt sisseastunud suvised uitajad. Aeg-ajalt korraldame ka 2+2 veiniõhtuid segapuntidele, sest mine tea, keda põnevat võib kõrvallauast kohata 😉
Maitsmisele tulevad kohalikud marjaveinid ja vahukad. Valikust leiab ka muid jooke promillivahemikus 0-40.

Eesti-vein-veinidegustatsioon-Mamm&Frukt-veinituba-veiniaed-Pärnus-Villa-Oliver copy

Räägime tootmismeetoditest, ajaloost, veinide hindamisest ning Eesti veini kultuurist üldisemalt. Veinitoale kohaselt ei jää puutumata ka muud olulised teemad nagu armastus, puhkus, elamused või millest iganes külastajad pokaali taga jutustada soovivad. Vein on oluline, inimesed ja mõnus äraolemine aga olulisemgi.

Eesti-vein-Mamm&Frukt-veinituba-Oliveris-veinidegustatsioon

Degustatsioon toimub üle 140 a vanas, pika ja huvitava ajalooga rustikaalses Villa Oliveris (Supeluse 1). Tegemist on Pärnu rannarajooni tõelise renoveerimata pärliga. Siin ei ole midagi tavalist. Laest leiab originaalmaalinguid, seinalt vaatab vastu 5 kihti tapeeti, mis kõik jutustavad oma loo. Ilusate ilmadega saab pokaalikesega veiniaias mõnuleda. Veinimeistri proua istutas lillekastidesse ka maasikaid ja tomatitaimi, mida mõnus juurde ampsata.

veinid@mammfrukt.ee
5183158
Veinituba asub: Supeluse 1, Pärnu linn, Villa Oliver

TRANSPORT?

Mingit eritransporti vaja ei ole.
Veinituba asub keset Pärnu linna, kus kõik on jalutuskäigu, ratta- või taksosõidu kaugusel.

MAJUTUS?

Pärnu on ju kuurortlinn.
Siit leiab suurepäraseid hotelle ja kodumajutusi. Jalutuskäigu kaugusel kõik uuemad ja ägedamad spaahotellid 😉

veinid@mammfrukt.ee
5183158